İletişim! 444 63 55    [email protected]    Bize Ulaşın

Reis İnsan Kaynakları

Reis İnsan Kaynakları

 

En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü Topluluğumuza çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak ve iş birliği ve dayanışmanın olduğu bir çalışma ortamı yaratmak, Reis Grup topluluğunun kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur. 

Tarafsız ve fırsat eşitliği anlayışıyla kariyer yönetimi yaparak, bir yandan kişilerin performans ve motivasyonlarını en üst düzeyde tutmak ve diğer yandan şirketin uzun vadeli hedeflerini gerçekleştirmesini sağlamak temel hedefimizdir. 

Faaliyet gösterdiği sektörlerde hizmet verdiği merkezi Ankara olmakla birlikte Samsun, İzmir, İstanbul, Antalya şubeleri ile Türkiye’nin en yaygın şirketlerinden biri haline gelmektedir. İnsan Kaynakları alanında bölgesel lider olma vizyonu ile hareket etmektedir. 

Reis İnsan Kaynaklarının ‘Yıllarca Güvenle’ sloganıyla çıktığı yolda elde ettiği başarının arkasında müşteri odaklılığı ve verimliliği merkez alan bir yönetim anlayışı vardır. 

Misyonumuz 

Seçme-Yerleştirme verdiğimiz birimlere; kendi kurum kültürlerine uyumlu, bireye ve topluma saygılı, ahlaki değerlerden ödün vermeyen personel istihdamı ile iş ortaklarının beklentilerini en üst seviyede karşılamak. 

Vizyonumuz 

Sağladığı Seçme-Yerleştirme Danışmanlığıyla kaliteli sonuç veren İnsan Kaynakları olarak marka haline gelmek, Ülkemizde ve hemen her sektörde yaşanan nitelikli personel açığını ihtiyaç uyulan sürede kapatmak.