İletişim! 444 63 55    [email protected]    Bize Ulaşın

BA - BS Sorgulama

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bu uygulama Reis RS Enerji Elektrik Üretim Motorlu Araçlar Tütün Ürün. Dağ. Paz. Sanayi ve Tic A.Ş' den mal/hizmet alan kişi veya kurumlar için verilen bir bilgi görüntüleme hizmetidir.

Her firma veya kişi için sadece Maliye Bakanlığı tarafından belirlenen sınırları aşan alış tutarları tablolarımızda yer almaktadır. Sınırı hiç aşmayan mükellefler sisteme giriş yapamayacak, yılın bazı dönemlerinde aşanlar ise sadece maliye bakanlığı tarafından belirlenen sınırları aşan alış tutar ve belge adetlerini dönemler itibarıyla görüntüleyebileceklerdir. Belirlenen sınırları aşmayan tutar ve belge adetleri ilgili dönemlerde görünmeyecektir.

Kullanıcılara kendisine özel bir şifre verilmekte, şifresini değiştirebilmekte, ve kullanıcılar sisteme ilk girişte kullandığı mail adresi yoluyla şifre hatırlatma menüsünü kullanabilmektedir.

Sisteme girişte kullandığınız e-mail adresiniz sisteme girişte ve şifre hatırlatmada önemli olup; sürekli kullandığınız mail adresinizi kullanmanız gerekmektedir.

Başlangıç için size verilen şifreyi ve sürekli olarak kullandığınız mail adresini girerek yeni şifrenizi oluştup şifrenizi değiştiriniz. Sayfada kullandığınız şifrenizi ve mail adresinizi mutlaka bir yere not ediniz ve daha sonra uygulamaya girişlerde kayıtlı mail adresinizi ve şifrenizi kullanınız.

Uygulamayı kullanmak için lütfen sisteme Giriş yapınız.